“Якщо не ми, то хто?!”- відповіла голова Коростишівської громадської організації “Права тварин” Альона Мартинюк.

4 квітня –  Міжнародний день безпритульних тварин. Це свято, яке допомагає об’єднати зусилля усіх, хто піклується та не залишається осторонь долі безпритульних тварин.

Те, як ми поводимося із братами нашими меншими показує рівень зрілості нашого суспільства. Виховання гуманного ставлення до тварин є невід’ємною складовою культурного виховання громадян”, – впевнені Альона Мартинюк, голова Коростишівської громадської організації “Права тварин” та Наталія Соловйова, заступник та незамінний помічник, як стверджує сама Альона.

Чим займається громадська організація та до чого закликають  активісти мешканців міста, детальніше в аудіо записі:

“Одне з найважливіших завдань органу  місцевого самоврядування полягає у забезпеченні комфортного проживання мешканців міста.  Для ефективної роботи ГО “Права тварин” необхідне приміщення – пункт стерилізації та реабілітації безпритульних тварин. Це посприяє в регулюванні контролю чисельності безпритульних тварин у місті, екстреної допомоги, реабілітації та перетримки”, – впевнена Альона Олександрівна, детальніше в аудіозаписі:

Запитавши своїх співрозмовниць те, що вони чують щодня: « А навіщо це вам?», я була вражена відвертою відповіддю, детальніше в аудіо записі:

«Порятунок однієї собаки не змінить цей світ… але світ, безсумнівно, зміниться для цієї однієї собаки». І нехай у цьому світі буде хоч трішечки більше добра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *