Житомир став 4-м містом, де запустили послугу SMS-оплати проїзду в комунальному транспорті

У Житомирі пасажири комунального транспорту можуть розраховуватися за проїзд зa допомогою SMS-повідомлення. Новою послугою можуть скористатися абоненти «Київстар», lifecell і Vodafone. Така форма оплати передбачає надсилання повідомлення з кодом маршруту на короткий номер 877. Після відправлення, пасажир отримує SMS-відповідь з кодом підтвердження оплати, за яким контролер може перевірити валідність квитка.

«Будь-яка людина зі свого мобільного рахунку зможе це здійснити і, як на мене, це гарний приклад взаємодії. Топові наші мобільні оператори «Київстар», lifecell і Vodafone одночасно запускають цей сервіс з одним коротким номером, тобто незалежно від того, яким оператором людина користується, вона може за цією інструкцією здійснити оплату вартості проїзду в нашому комунальному транспорті: у трамваях, тролейбусах і автобусах. Розраховуємо надалі поширювати цю практику», – каже заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.

Інформація: https://www.zhitomir.info/news_183781.html?fbclid=IwAR1ECprQ264URi8AQYaa5PEgshI-NnDbZWpqGEYyu0fzLQ1dQRiGS4uKA44

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *