У Коростишівщини є великий шанс отримати до 5 млн грн. коштів з державного бюджету на реалізацію власного культурно-мистецького проекту.

5 проектів громад Житомирщини допущені до участі у ІІ етапі конкурсу «Малі міста – великі враження». Із них, це місто Коростишів та 2 села Коростишівського району: Городське та Студениця. 

Про це повідомили в Офісі реформ Житомирського РВ АМУ. інформує на своїй сторінці у Фейсбуці Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України


Щорічний конкурс «Малі міста – великі враження» – це можливість громади отримати до 5 млн грн. коштів з державного бюджету на реалізацію власного культурно-мистецького проекту.
Директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська
 поінформувала, що цьогоріч на конкурс надійшло 181 заявок, 12 з яких – з Житомирської області. Проекти Коростишівської ОТГ «OLIZAR MUSIC FEST», Малинської міської ради «Інкубатор ремесел», Червоненської ОТГ «Відновлення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва в смт. Червоне», Городського Коростишівського району «Створення ландшафтно-скульптурного оглядового майданчику “Дивосвіт Трипілля – Світ Злагоди” на пам’ятці археології в с. Городське» та Студениці Коростишівського району «Створення Центру української культури та етнографії «Оберіг Студеної Води» допущені до участі у ІІ етапі конкурсу та презентуватимуть власні ідеї перед експертною радою.
Переможців визначать 5 липня. Саме з цієї дати розпочнеться реалізація проектів, що мають завершитися до 20 листопада 2019 року. Цьогорічній конкурс проходить під гаслом «Дивись, Україно!». Загалом для підтримки проектів виділено 50 мільйонів гривень, що дозволить реалізувати близько 100 культурно-мистецьких подій у невеликих містах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *