2 серпня 2019 року у місті Коростишеві  відбулося відкриття   Всеукраїнського шахового турніру пам’яті Лариси Львівни  Мучник

2 серпня 2019 року у місті Коростишеві  відбулося відкриття   Всеукраїнського шахового турніру пам’яті Лариси Львівни  Мучник , однієї з провідних шахісток Радянського Союзу та України, дворазової чемпіонки України, дворазової призерки чемпіонатів СРСР, міжнародного майстра спорту СРСР та України, відомого шахового тренера. Організатором цього турніру є Світлана Мучник, сестра Лариси Львівни.

На урочисте відкриття шахового турніру завітали представники місцевої влади та гості з різних куточків України: з міста Рівне, Вінниці, Білої Церкви, Миколаєва, Харкова, Києва, Барашівки  Київської обл.,  Житомира, Новоград-Волинського, Бердичева та Коростишева.

Головний суддя, суддя національної категорії Павло Добрінецький ознайомив учасників турніру з регламентом проведення змагань.

Турнір проходитиме з 02 по 04 серпня 2019 року. Переможці та призери будуть нагороджені кубками, дипломами, медалями та призами. Всі учасники будуть відзначені заохочувальними призами. «Без подарунку не залишиться ніхто»,- відзначив головний суддя Павло Добрінецький і запросив учасників до зали, де проходитиме з-х денний шаховий турнір.

Фоторепортаж  та відео ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Реєструйтеся на нашому сайті, приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *