День села Кмитів Глибочицької ОТГ, що на Коростишівщині.

10 серпня Кмитівський старостинський округ, віднедавна Глибочицької ОТГ та все ж Коростишівського району, зібрав велику родину, щоб вдруге відзначити  День села.  Село Кмитів славиться «голубими озерами», історією панського маєтку, музеєм образотворчого мистецтва (спостерігайте наступний репортаж про Кмитівський музей, що набув неабиякого розголосу у соцьмережі).

Валентина Яремчук, в.о. старости Кмитівського старостинського  округу  гостинно зустрічала дорогих гостей, що завітали розділити радість свята, а саме: Сергія Сокальського, голову Житомирського регіонального відділення асоціації сільських, селищних рад, він же сільський голова Глибочицької ОТГ, Василя Козела, депутата Житомирської районної ради, Валентину Храмцову та Леоніда Рисіча, депутатів Глибочицької сільської ради, з щирими побажаннями та подарунками:

За давнім українським звичаєм  гостей вітали хлібом-сіллю та піснями вокальних колективів «Кмитівчанка» і  «Берегиня», села В. Кошарища  і молодих співочих голосів села.

Особливу шану й подяку   віддали людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молоді розвивати рідне село Кмитів та підтримувати славетні традиції. На урочистому святі Сергій Сокальський та Валентина Яревчук відзначили цінними подарунками  4 новостворені  молоді пари та 8 новонароджених малюків , а також подружжя Зайцевих Бориса Макаровича та Ольгу Михайлівну та  привітали  із «золотим весіллям».

На святкування села було проведено розіграш лотереї серед присутніх односельців та гостей свята, де кожен учасник отримав цінний подарунок від  сільського голови Глибочицької ОТГ.

Організатори подякували  за допомогу у проведенні свята –  Дня села : Сергію Сокальському, Валентині Яремчук, Василю Козелу, Валентині Храмцовій, Олександру та Лідії Якименкам, Віктору та Василю Долінським, Раїсі, Михайлу та Олександру Коновалам, Тетяні та Олегу Корзуну, Олені Бойко, МП «Біопродукт», Олександру Дубініну, Валерію Онищенку та усім учасникам художньої самодіяльності громади.

Для дітей  були організовані розваги та атракціони, а односельців та гостей села зустрічали під звуки духової музики та частували святковою юшкою.

По завершенню урочистого концерту, святковий настрій продовжився веселими танцями на вулиці.

Фоторепортаж  та відео ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Будьте з нами: http://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *