Великі Кошарища Глибочицької ОТГ Коростишівського району святкує 199 років

У останній літній день, 31 серпня у Великих Кошарищах Глибочицької ОТГ Коростишівського району святкували 199-й день народження –  День села. До шкільного двору села збиралися великими родинами односельці, земляки, друзі, сусіди, де лунала музика духового оркестру та пахло смачними частуваннями, а для діток були безкоштовні розваги.

Валентина Яремчук, в.о. старости села гостинно зустрічала гостей: Сергія Сокальського, сільського голову Глибочицької ОТГ, Руслана Павлюка, депутата Житомирської обласної ради, Василя Козела, депутата Житомирської районної ради, Тетяну Дорошенко і Михайла Яремчука, депутатів Глибочицької сільської ради та інших запрошених гостей, що завітали з поздоровленнями і найкращими побажаннями:

Завітали на свято і сусідні співочі колективи із села Кмитів та Глибочиці з музичними подарунками та сувенірами.

На урочистому святі керівники села привітали цінними подарунками подружню пару, що відзначила срібне весілля – Лідію та Михайла Прищепових з оплесками і вигуками  «Гірко» та молоду пару, що стала на весільний рушник – Миколу та Ангеліну Куликівських, а також  новонароджених 4-х діток.

Євгенія Сімчук, начальник відділу культури Глибочицької ОТГ подякувала за справжнє свято та передала вокальному ансамблю “Берегиня” села Великі Кошарища Подяку від управління культури та туризму Житомирської ОДА.

Організатори свята висловили щиру вдячність Сергію Сокальському, Валентині Яремчук, Руслану Павлюку, Василю Козелу, Михайлу Яремчуку, Тетяні Дорошенко, підприємцям: Михайлу, Раїсі і Олександру Коновалам, Артуру Старубінському, Олександру Дубініну, Руслану Єрмаку, Валерію Онищенку, Тетяні і Олегу Корзунам, Юлії і Сергію Бугайович, Віктору Білошицькому, учасникам художньої самодіяльності громади та жителям села, які допомогли провести це свято.

Як і заведено у Глибочицькій об’єднаній територіальній громаді, серед присутніх гостей було проведено розіграш лотереї  від сільського голови. А по завершенні святкового заходу усі були запрошені на дискотеку.

Фоторепортаж  та відео ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *