Дякуємо вам, наші захисники! Низький уклін!

14 жовтня Україна відзначала триєдине свято – День захисника України, День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці. Це свято християнське і національне, яке символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.

Так, напередодні свята,  11 жовтня у Коростишівському Будинку культури вшановували тих, хто причетний до високого звання захисника Вітчизни: від увінчаних нагородами фронтовиків до молоді нашого покоління.

У фоє Будинку культури відбулося відкриття фотовиставки «Війна в об’єктиві», за ініціативи й організатором якої  була Олена Целіна.  На цих світлинах можна побачити моменти з життя на війні очима наших героїв, які боронять наш мир та спокій там, на сході України.

На урочистості, присвячені Дню захисника України, прийшли представники районної та місцевої влади, ветерани ВВв, учасники АТО, їх рідні та близькі, родини загиблих. Прийшли ті, хто хотів подякувати  та вшанувати пам’ять тих, хто боронить нашу українську землю у всі часи.

Наталія Нагорна, заступник голови Коростишівської РДА  привітала зі святом захисників усіх поколінь та їх родини:

Сергій Бондарчук, голова Коростишівської районної ради, згадав про важкий і тернистий шлях із сивої давнини до сьогоднішніх днів, перегорнувши  вікопомні сторінки нашої історії:

Іван Кохан, голова Коростишівської ОТГ у вітальному слові подякував кожному захиснику за неоціненний вклад :

Від районної та місцевої влади ветерани ВВв, учасники російсько-української  війни отримали Подяки та Грамоти за  зразкове виконання службових обов’язків, високі моральні  ділові якості, професійну майстерність, вагомий внесок у забезпечення обороноздатності, суверенітету держави та з нагоди свята Дня захисника України.

Дмитро Цомпель, військовий комісар Коростишівського об’єднаного міського військоового комісаріату, підполковник, вручив нагрудні знаки ветеранам війни, учасникам бойових дій.

Юрій Бричківський, голова Коростишівської Громадської організації учасників і ветеранів АТО «Патріот» передав барельєф Наталії Олександрівні Волосевич, мамі загиблого учасника АТО Віктора Волосевича, в пам’ять загиблих, а їх у Коростишівському районі, на сьогодні, вже 5.

Хвилиною мовчання було вшановано кожного загиблого. Якщо по кожному загиблому усіх поколінь оголосити хвилину мовчання, країна мовчатиме близько 50 років…

Урочистості проводили ведучі: Марта Король та Павло Феськов. До привітань долучилися з художніми номерами та постановками: народний танцювальний колектив «Веселка»,  Валентина Власюк, Анастасія Хмельова, Марта Король, вокальний ансамбль «Арабески» дитячої музичної школи, Олена Сенько, народний фольклорно-етнографічний колектив «Горлиця», Ліна Яковенко, народний  ансамбль народної пісні «Скарбничка» та народний гурт «Капелюх».

Фоторепортаж  та відео ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *