На районній сесії: Допоки існує район, допоки існує районна рада, доти районна лікарня буде знаходитися у спільній комунальній власності всіх громад району

Саме так наголосили депутати Коростишівської районної ради на 35 позачерговій сесії 7 скликання, що відбулася 22 жовтня 2019 року, після того, як головний лікар КНП «Центральної районної лікарні ім. Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної  ради Олександр Веселовський проінформував про стан готовності лікарні працювати в умовах реформування. Також у депутатів районної ради виникло ще багато запитань до Олександра Борисовича:

Заслухавши представника Коростишівської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району, один із присутніх у залі депутатів запитав, які дії проводяться проти злочинної групи, що діє  на території Коростишева:

Також були внесені зміни до районного бюджету, кошти від перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету Коростишівського району за підсумками 9 місяців 2019 року в сумі 457 тис.грн  були спрямовані  в т.ч.  КНП «ЦРЛ ім. Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної ради на програмне забезпечення 30тис.грн., на придбання комп’ютерної та оргтехніки 120тис.грн. та на відшкодування вартості інсуліну для хворих на цукровий діабет 50тис.грн., а також Територіальному центру соціального обслуговування Коростишівського району  на виплату заробітної плати з нарахуваннями та енергоносії 100тис.грн..

Достроково припинено  повноваження депутата районної ради Ігоря Микитенка, обраного у багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Коростишівської районної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність», у зв’язку з особистою заявою про складання ним депутатських повноважень.

Враховуючи мінімальну кількість присутніх депутатів ( 18 із 34, двох з яких чекали 45 хвилин, щоб все ж таки сесію відкрити), не набрали потрібних голосів звернення районної ради до Президента України В. Зеленського, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, народних депутатів України від району щодо суспільно-політичної ситуації в Україні, в якому депутати Коростишівської районної ради зазначили, що виступають проти реалізації так званої «формули Штайнмайєра», за якою відповідно до «Мінських угод» запроваджується особливий статус окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Не вистачило 2 депутатських голосів, щоб схвалити звернення районної ради до Президента України В. Зеленського, Прем’єр-міністра України О. Гончарука, Голови Верховної Ради України Д. Разумкова, щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення комунальної, державної та приватної форм власності до 1.01.2025р. У зверненні  зазначено, що в час, коли на сході України відбуваються бойові дії, при відкритті ринку землі є ризик втрати території.  Країна у нинішніх умовах не готова до ринку землі на в організаційному, ні у правовому, ні в економічному сенсі. Також є сумніви щодо спроможності і бажання державних органів влади забезпечити прозорість ринку землі, захист землевласників перед можливими шахрайськими спекулятивними схемами та наголошують, що існують ризики скуповування земельних паїв і формування на цій основі земельних монополій, що може призвести до зменшення українського села.

Погодили призначення на посаду директора Кам’янобрідської школи І-ІІІ ступенів Коростишівского району Олени Яковенко  на умовах контракту, терміном на 6 років з 01.10.19р

Затвердили розпорядження голови РДА “Про внесення змін до районного бюджету в 2019 році”, прийняті в міжсесійний період.

Надали дозвіл КНП «Центр ПМСД» Коростишівської районної ради на укладення договору оренди майна, що перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад, сіл, міста району, із КП «Коростишівська центральна аптека № 1» для розміщення аптечного пункту.

А також  внесли зміни у складі спостережної ради при  КНП «ЦРЛ ім. Потєхіна» Коростишівської районної ради.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *