Кожна людина, хоч раз у рік, має це зробити

Цього вівторка у санаторії «Тетерів», що у місті Коростишеві, відбулася благодійна акція «Острів розваг» та «Ярмарок професій» для дітей  із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей із числа внутрішньо переміщених осіб. З різних куточків  району та з міста Коростишева завітали ці діти на благодійне свято, яке було організоване саме для них.

Олена Гончаренко, директор Коростишівського районного центру соціальної служби для сім’ї дітей та молоді розповіла детальніше про проведення  акції та хто був її ініціатором:

Тетяна Криворучко, представник  ГО «Останній дзвінок» м. Житомир  поділилася метою цього задуму:

На «Ярмарку професій» діти ознайомились з професією поліцейського, пожежника й лікаря. Цікаві заняття з дітьми провела працівник районного центру зайнятості.

А на «Острові розваг» діти залюбки розмальовували гіпсові фігурки, своїми руками ліпити вироби з глини та складали паперові фігурки, а також мали змогу зробити аквагрим та сфотографуватися біля фотозони.

Усі дітки залюбки куштували солодку вату, попкорн, смачні бутерброди й сік.

Свято для дітей вдалося. І як сказав Олег Король, коли я запитала у нього, чому він це робить: « Просто захотілося…Кожна людина, хоч раз у рік, має це зробити». Від Олени Гончаренко я дізналася, що Олег  проводить такі благодійні заходи по всіх інтернатах Житомирської області щороку.

Фоторепортаж  та відео ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *