“Встати! Суд іде!” Хто ж працює у Коростишівському районному суді? Знайомтеся

15 грудня щорічно, починаючи з 2000 року, усі працівники судів святкують своє професійне свято!
Хто ж працює у суді?
Чисельність Коростишівського районного суду складає 30 працівників, з яких лише 5 – судді.
Апарат суду – до складу якого входять помічники суддів, консультанти, секретарі судового засідання, секретарі суду, головні спеціалісти, судові розпорядники, архіваріуси – саме ці працівники і здійснюють організаційне забезпечення роботи суду, спрямоване на діяльність по здійсненню правосуддя, створення необхідних умов для реалізації прав і виконання обов’язків учасників судового процесу, забезпечення функціонування суду як державної установи.
Судові документи, що подані до суду, від моменту надходження і до здачі розглянутих та виконаних справ до архіву, проходять тривалий «шлях», затрачається величезна праця, прикладається безліч зусиль і потребує залучення не одних робочих рук. Цей процес непомітний, поки він виконується. Проте, відсутність хоча б однієї людини на роботі – одразу відчувається – і вимагає взаємозаміни та додаткових зусиль інших працівників, тому що процес розгляду справ не можна призупинити – справи надходять щодня! Цей процес неможливо відкласти – тому що хтось чекає на вирішення справи! Цей процес не можна не помічати – тому що це титанічна щоденна праця кожного працівника апарату суду!

Хто ж є працівниками апарату Коростишівського районного суду?

Працівники нашого суду є досвічені професіонали, які мають юридичну освіту та досвід роботи. Усі працівники суду – це віддані своїй роботі спеціалісти, за плечима яких не один рік роботи у суді. Багато хто прийшовши до суду, починаючи свою трудову діяльність так і залишився тут працювати. Не дивлячись на молодий вік працівників нашого колективу,  є «найстарші», за плечима яких 27! – 20 років роботи безпосередньо у суді.

Голова суду – Роман Василенко, судді – Тимофій Пасічний, Марина Рибнікова, Вікторія Янчук, Ірина Щербаченко.

Викликають повагу та є взірцем роботи наші колеги з найбільшим досвідом роботи у суді – секретарі Тетяна Мельниченко, Світлана Кумечко, Зоя Струніна, Ірина Бех.
Є працівники, які здобувши безцінний досвід у правоохоронних органах, долучилися до числа працівників апарату суду та продовжують свою трудову діяльність у нашому колективі. Це молодший радник юстиції прокуратури Тетяна Кириченко та капітан поліції Роман Розпутенко.
Найпершими помічниками суддів за покликанням та за посадою, звичайно, є помічники суддів. Це дійсно майстри права, високоінтелектуальні та вправні професіонали – Марина Миколайчук, Наталія Ігнатенко, Юлія Котляр. Хочеться окремо відмітити юний вік та майстерність наших молодих колег – Ольги Грабовської та Людмили Русецької.
Суддя не зможе здійснювати розгляд справ без секретаря судового засідання, який починаючи зі слів «Встати, суд іде!» і до слів головуючого судді «Судове засідання оголошено закінченим» фіксує весь хід судової справи –  секретарі судового засідання – Любов Сьомак, Галина Ганнущенко, Наталія Бондаренко.

Лише за перше півріччя 2019 року Коростишівським районний судом розглянуто більше 3200 судових справ, з яких вирішено 940 цивільних справ, 72 адміністративних позовів, стягнуто в бюджет держави з правопорушників більше 480 тис. гривень штрафу. Усі ці «сухі» цифри і відображають роботу суду.

Вправно «оперує» цими даними та надає для опрацювання суддям консультант, відповідальний за ведення судової статистики Олексій Кириченко. Зорієнтуватися у потоці інформації та миттєво надати саму необхідну зможуть працівники канцелярії Світлана Щербина та Інна Самойлова.
Обробити усю кореспонденцію оперативно та досконало – це наші секретарі суду Оксана Саух та Сніжана Кучерук.
Узагальнити та проаналізувати, надати судову практику та новели законодавства, надати відповіді на звернення – тут майстри консультанти суду Тетяна Кириченко та Катерина Мирончук.
Прийняти розглянуті справи, віднайти судові рішення минулих років допоможе наш архіваріус Оксана Охрімчук.
Зустріти на порозі суду та «спрямувати» у необхідний кабінет, надати допомогу у пересуванні приміщенням та багато інших обов’язків  допоможе наш судовий розпорядник Роман Розпутенко.
Кожен працівник суду працює з комп’ютерною технікою, яка не повинна дати «збій» ні за яких обставин – тому що іде судовий процес! Допомагає у цьому наш головний спеціаліст у цій справі – Юрій Мартинюк. А якщо вам сумно – завжди розрадить і справить будь-яку комп’ютерну поломку в усіх значеннях незамінний Микола Пашко. За чистотою у приміщенні уважно слідкує Тетяна Лазарчук.

І це лише частина обов’язків, які виконує апарат суду!
Відповідно до Положення про апарат Коростишівського районного суду до основних завдань апарату суду, визначених Законом України «Про судоустрій і статус судів», включено перелік, що налічує більше 50 пунктів!

Також у чисельності суду є працівники, які виховують своїх діток, перебуваючи у відпустках по догляду за дітьми: Ольга Шатун, Ніна Дорошенко та Наталія Сенько.

 З професійним святом Вас!

Фото та інформація Коростишівський районний суд Житомирської області

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *