До відома жителів Коростишівщини! Вам потрібна правова допомога?

Виграти суд, не означає отримати те, що присуджене за рішенням. Примусове виконання судового рішення може зайняти більше часу ніж сам судовий процес, який передував цьому. Але навіть перебування у статусі боржника не означає кінець світу, є безліч законних методів, як розрахуватися з боргом не втративши все.

У п’ятницю, 28 лютого 2020 року у приміщенні Коростишівської РДА відбудеться семінар-практикум на тему «Примусове виконання судових рішень через органи Державної виконавчої служби (ДВС) чи приватного виконавця».

До участі запрошуються мешканці Коростишівської ОТГ.

Участь у заході – безкоштовна.

Початок об 11:00. Реєстрація учасників розпочинається о 10:45.

Перелік питань, які будуть розглядатися на заході: які є стадії виконавчого провадження; права стягувача і боржника; особливості виконання судових рішень різних категорій: стягнення боргу; зобов’язального характеру щодо вчинення певних дій; стягнення аліментів; побачення з дитиною; покрокова стратегія виконання рішення суду:  можливості для розшуку майна; заходи впливу на боржника; нюанси обмеження виїзду за кордон; особливості звернення стягнення на заробітну плату (в яких випадках можуть стягувати до 50%) та інше майно; що таке банкрутство фізичної особи; як отримати результат або захистити себе якщо є боржником.

Захід проводиться в рамках проєкту «Підвищення рівня доступу громадян до правосуддя та забезпечення прав людини через використання внутрішнього потенціалу громад», що здійснюється за підтримки ПРООН в Україні.

Організатори заходу: Неурядова організація «Сучасний Формат» у співпраці із Адвокатським бюро Сергія Хоменка, Коростишівською РДА, Житомирським регіональним відділенням ВАОМС Асоціації міст України та Коростишівським бюро правової допомоги.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *