Віктор Татура: Наш сімейний лікар захищений максимально

Клятва Гіппократа – це не просто давня традиція. Сьогодні лікарі усього світу доводять, що бути медиком – це  ризикувати своїм життям заради інших.

І вкотре, першими під ударом стихії опинилися знову медики. Іноді ми не розуміємо, що це і є героїчний вчинок, той, що заслуговує на повагу до цієї професії.

В час, коли у всьому світі, в Україні, у нашому районі,  оголошено надзвичайну ситуацію, медики максимально включаються в роботу. Саме вони цілодобово дбають про нашу безпеку, з проханням до населення виконати свій громадський обов’язок – ізолюватися і сидіти вдома.

Та чи мають належний захист самі «ангели у білих халатах», як їх ще називають у народі? Про це я дізнавалася у головного лікаря КМП ЦПМСД Коростишівської районної ради Віктора Татури , який одразу запевнив, що сімейний лікар забезпечений максимально,

та у головної медичної сестри Інни Петренко, для якої  головне, щоб працівники були максимально захищені.

 

“Ось такими захисними костюмами забезпечені наші сімейні лікарі”,- поділився Віктор Євгенович, керівник первинної ланки медицини.

У наступному репортажі головний лікар  Коростишівської ЦРЛ Коростишівської районної ради Олександр Веселовський розповість про  забезпечення медицини  у стані надзвичайної ситуації на вторинній ланці.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *