До продажу великодні паски надходитимуть вже освячені, а святкове богослужіння проходитиме у форматі онлайн

Так, великодні паски будуть освячувати прямо на хлібозаводах та у пекарнях. Тож у продаж вони надійдуть вже освячені. До богослужінь кожен житель області зможе приєднатися в режимі онлайн.

Про це йшлося на селекторній нараді Житомирської області, що відбулася 3 квітня.

Голова області  закликав керівників районів та громад сприяти освяченню пасок у пекарнях, щоб люди мали змогу придбати вже освячені. Також повідомив про те, що три телеканали області будуть в прямому ефірі транслювати служби у храмах.

«Прошу всіх дотримуватися умов карантину. Адже на великодні свята очікується імовірне підвищення захворюваності на коронавірус. Тому закликаю жителів області, залишатися вдома, приєднуватися до святкових богослужінь у форматі онлайн. Паски продаватимуть вже освячені», – наголошує голова ОДА Віталій Бунечко.

Освячувати великодні паски на місцях їх виробництва будуть представники Ради християнських церков області.

Також рекомендовано на місцях не проводити поминальні дні та обмежити відвідування кладовищ. Прийти на місця поховань рідних та близьких кожен зможе, коли стабілізується епідемічна ситуація в області.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *