Отець Віталій: Загального освячення великодніх кошиків біля храмів не буде. Як все ж таки цьогоріч мати  освячені великодні страви в кожному домі?

Світле Христове Воскресіння – дуже важлива подія для кожного християнина.  Традиційно, у ніч світлого Христового Воскресіння всі віряни йдуть до церкви на Великоднє Богослужіння. Своєю красою та урочистістю воно покликане відобразити радість і глибокий духовний зміст цього найбільшого християнського свята. Люди вітають один одного радісним вигуком “Христос Воскрес!”, на що завжди у відповідь чують – “Воістину Воскрес!”.

Та цьогоріч, в умовах карантинного режиму, священнослужителі Свято-Троїцької Православної Церкви України закликають усіх вірян залишатися вдома.

Як все ж таки  мати   освячені великодні страви в кожному домі,   я дізнавалася у протоієрея Свято-Троїцької Православної Церкви України отця Віталія, який зазначив: “Ми маємо керуватися тим, що християнин, в першу чергу, піклується про ближнього.”:

Чи буде проводитися Провідна неділя і коли, про це у наступному репортажі з отцем Віталієм. Будьте з нами.

МОЛИТВА ПІД ЧАС ПОШЕСТІ ЗГУБНОЇ (ЕПІДЕМІЇ)

Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.
Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.
Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся у Facebook до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій нашого регіону

А також до Вашої уваги:

Не я б’ю, верба б’є!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *