День фермера – вперше в Україні!

Цьогоріч малосніжна зима і посушлива весна тримали в напрузі всіх, хто займається виробництвом сільськогосподарської продукції галузі рослинництва. Тому з метою з’ясування стану справ у сільському господарстві голова райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ з робочим візитом побував у с.Старосільцях, де зустрівся з директором ПП «Фермацентр» Василем КУПРІЙЧУКОМ.

Сільськогосподарський виробник запевнив: «Нічого катастрофічного і глобального цьогоріч не відбудеться. Звичайно, посушливі осінь і весна доповнені похолоданням стали значним стресом для зернових культур, але потім дощова погода дала змогу отримати дружні сходи інших культур таких, як соя, кукурудза та ін., тому втрати по одних перекриють інші».

ПП «Фермацентр» є малим сільськогосподарським підприємством, яке було засноване у 2014 році. Спеціалізацією є вирощування зернових культур на площі 275 га, які потім реалізовують для борошномельної промисловості та на фураж. Техніка для посіву, обробки і збирання культур є, як власна так і орендована, зокрема під час жнив.

Цьогоріч площі засіяно ячменем, пшеницею, просом, соєю та ріпаком. Для посіву використовують українські сорти зернових культур та німецької, канадської і чеської селекцій. Власник підприємства на власному досвіді переконався, що певні вітчизняні сорти нічим не поступаються зарубіжним.

Фермер з гордістю ділиться своїми успіхами та розповідає, що у минулому році йому вдалося зібрати в середньому 64 ц пшениці з гектара, що є гарним показником для ґрунтів цієї місцевості.

Голова райдержадміністрації відмітив, що Василь Валерійович КУПРІЙЧУК – це яскравий приклад людини, яка закохана в свою справу та дбайливо ставиться до родючої української землі, яка щедро винагороджує врожаями.

Також очільник району звернув увагу на те, що підтримка та розвиток малого і середнього підприємництва у галузі сільського господарства має стати пріоритетним для Коростишівського району.

Варто зазначити, що саме сьогодні вперше в Україні 19 червня, згідно Указу Президента Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, буде відзначатися День фермера. Це свято всіх дбайливих господарів, всіх, хто знає справжню ціну хліба. На території району працюють 32 фермерські господарства, які обробляють близько 1820 га землі.

Тому хай рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя плани на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Матеріали: Коростишівської РДА

Будьте з нами: http://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *