Ситуація в районі із захворюванням на коронавірус станом на 04 серпня 2020 року


У Коростишівському районі станом на 04 серпня 2020 року лабораторним методом підтверджено 59 випадків інфікування коронавірусом (жителі м.Коростишів – 43 особи, Коростишівського району – 16 осіб), із них 2 випадки – повторні та 1 з летальним наслідком. Серед усіх інфікованих на COVID-19 одужали 47 осіб, що становить понад 79%.

Проведено 661дослідження методом ПЛР. Вісім пацієнтів, з лабораторно підтвердженим діагнозом, лікуються амбулаторно, троє хворих госпіталізовано до інфекційного відділенні КНП «Центральна районна лікарня ім.Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної ради, із них: 2 осіб середньої тяжкості (жінки 1950 р.н. і 1971 р.н.) та 1 (чоловік 1958 р.н.) – тяжкий знаходиться на кисневій підтримці.

Наразі, з підозрою на COVID-19 госпіталізовано – 1 чоловіка (1988 р.н. житель Брусилівського району) та хлопчика 2010 р.н. (Коростишівський район).

Про це повідомляє Коростишівської РДА та звертається до мешканців Коростишівського району:

Пам’ятайте, що послаблення карантину – це не його зняття! Наше здоров’я залежить лише від нас самих. Щодня медики наголошують, що коронавірус здатен вражати практично всі органи та системи. Тому важливим є дотримання превентивних заходів – дотримання дистанції та використання засобів індивідуального захисту.

Будьте з нами: http://www.radiokor.com.ua/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *