Про державну підтримку житомирського аеропорту

6 серпня  на нараді, ініційованій Міністерством інфраструктури України, обговорювали питання державної підтримки аеропорту у Житомирі, за участю керівництва Житомирщини та аеропорту. Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОДА.

Зокрема йшлося про те, що потребує розширення злітно-посадкова смуга до довжини 2500 метрів та її розширення до 45 метрів, а також необхідно встановити інструментальну систему посадки (ILS), яка включає радіомаяк по схилу з дальномером для обох боків напрямків посадки (129 та 309), що дозволяє отримати 1-у категорію ІКАО.

У даний час аеропорт Житомир відповідає всім вимогам, але через коротку злітно-посадкову смугу не може приймати сучасні повітряні судна, а лише використовується авіакомпанією YanAir для виконання технічного обслуговування свого флоту. На даний момент на ньому проводиться ремонт літаків та їх технічне обслуговування.

У найближчі роки авіакомпанія YanAir планує розширити мережу польотів та перетворити житомирський аеропорт в транспортний хаб із центром з технічного обслуговування літаків і школою з підготовки пілотів. Протягом 2-3 років в аеропорту буде налагоджено переліт внутрішніх і міжнародних рейсів.

За результатами наради домовилися про проведення виїзної наради у Житомирі за участю Міністерства інфраструктури України.

Довідка. Територія аеропорту – 1 170 232 м2. Загальна площа будівель і споруд – 8513м2. Довжина злітно-посадкової смуги (ЗПС) – 1650 м. Пропускна здатність – понад 1000 пасажирів на добу.

Будьте з нами: http://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *