На позачерговому засіданні районної сесії

 

13 серпня 2020 року  відбулася 42 (скликана позачергово) сесія  Коростишівської районної ради сьомого скликання, під керівництвом  голови районної ради Сергія Бондарчука, за участю голови РДА Юрія Денисовця.

На сесії був присутній депутат Житомирської обласної ради Микола Марчинський. Були також запрошені: керівництво, міського та сільських голів, окремих начальників управлінь, відділів, завідувачів секторів райдержадміністрації, представників засобів масової інформації.

Першочергово депутати затвердили звіт про виконання бюджету Коростишівського району за І півріччя 2020 року по доходах у сумі 35490.4тис.грн, по видатках у сумі 32577,4тис.грн та внесли  зміни до районного бюджету на 2020 рік.  Затвердили також розпорядження, які були прийняті головою РДА та головою районної ради у міжсесійний період.

У ході засідання депутати затвердили фінансовові плани на 2021 рік комунальних некомерційних підприємств «Центру первинної медико-санітарної допомоги» та «Центральної районної лікарні ім.Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної ради та внесли зміни до рішень районної ради про утворення спостережних рад при закладах охорони здоров’я району.

Відповідно до державної програми “Emergency 2020” по реконструкції приймальних відділень опорних лікарень під відділення  екстреної медичної допомоги, депутати надали згоду КНП “ЦРЛ ім.Д.І.Потєхіна” Коростишівської районної ради на реконструкцію приміщення приймального відділення стаціонарного корпусу № 1 під відділення екстреної медичної допомоги, при цьому зобов’язавши головного лікаря Олександра Веселовського забезпечити КП “Коростишівська ЦРА №1” Коростишівської райнної ради приміщенням для розміщення цілодобового аптечного пункту на першому поверсі “Лікувального корпусу на 200 ліжок” майнового комплексу.

Затвердили Переліки першого (які підлягають передачі в оренду на аукціоні) та другого ( які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону) типу об’єктів оренди комунальної власності. А також опрацювали ще ряд організаційних та комунальних питань.

Закриваючи сесію, голова районної ради Сергій Бондарчук подякував  постійним комісіям за плідну роботу над опрацюванням винесених на сесію питань, що сприяло швидко приймати рішення.

 

Будьте з нами: http://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *