У Коростишівських лісах проводиться Чемпіонат України з радіопеленгації!

У Коростишеві, на базі оздоровчого комплексу санаторію «Тетерів», з 21 по 24 серпня 2020 року проводиться Чемпіонат України з радіопеленгації.

Організаторами Чемпіонату є:

  • Міністерство молоді та спорту України;
  • Управління фізичної культури та спорту Житомирської ОДА;
  • Громадська організація «Товариство сприяння обороні України»;
  • Громадська організація «Ліга радіоаматорів України»;
  • Громадська організація «Федерація радіоспорту м. Київ.

На урочистому відкритті Чемпіонату начальник відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради Ігор Джаман привітав спортсменів та побажав перемог:

Голова Комітету спортивної радіопеленгації, віце-президент Федерації радіоспорту в Україні Микола Іванчихін розповів, що за результатами цього змагання буде відібрано команду, яка  представлятиме  нашу Україну на Чемпіонаті Європи з радіопеленгації в Болгарії уже в наступному місяці.

Старший тренер Національної збірної України з радіопеленгації Олександра Пархоменко зазначила, що спортивна радіопеленгація також відома, як «полювання на лисиць» – це змагання між спортсменами, які за допомогою карти місцевості, компаса і спеціального радіоприймача, оснащеного антеною спрямованої дії (радіопеленгатора), повинні знайти радіопередавачі ( «лисиці»), що працюють в радіоаматорських діапазонах частот 3,5 або 144 МГц і розташованих в лісі, на пересіченій місцевості. Мета змагання – знайти задане число «лисиць» за найменший час. Участь в змаганнях з радіопеленгації вимагає фізичної, технічної, тактичної та розумової підготовки.

Будьте з нами: http://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *