Освітньо-комунікативний хаб “Освіта Житомирщини в умовах пандемії”

27 серпня 2020 року відбувся освітньо-комунікативний хаб “Освіта Житомирщини в умовах пандемії. Пріорітетні напрями на 2020/ 21 навчальний рік” «EDUCATIONALnetworkhub 2020» на тему “Управлінська діяльність у нових реаліях: наздоганяти чи випереджати.” ХІІ локація: Коростишівська гуманітарна гімназія № 5 імені Т.Г.Шевченка.

Учасником локації був освітянський актив області – керівники місцевих органів управління освітою. На  конференції  також були присутні представники  обласної, районної та міської влади.

Директор Коростишівської гуманітарної гімназії №5 ім. Т.Г.Шевченка Юрій Вдовенко  розповів присутнім про управлінську діяльність ЗЗСО в умовах дотримання карантинних обмежень та про організацію роботи з обдарованими дітьми.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради Ігор Джаман говорив про роботу органів управління освіти щодо організованого початку нового навчального року в період пандемії, про регламент та сценарії роботи закладів освіти. А також присутні ділилися досвідом організації у закладах освіти дистанційного навчання.

Відвідавши ЗДО №13, директор Зінаїда Жолондієвська розповіла учасникам освітньо-комунікативного хабу  про створення нових місць для  умов здобуття якісної дошкільної освіти та про роботи дошкільного закладу в умовах  адаптивного карантину.

Завершуючи «EDUCATIONALnetworkhub 2020», усі ділилися думками, після чого залюбки відвідали туристичні місця нашого міста.

Фоторепортаж: https://www.facebook.com/photo?fbid=307583380309511&set=pcb.771561823659688

Будьте з нами: http://www.radiokor.com.ua/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *