У селі Вільня запрацювала перша поліцейська станція

  24 вересня у с. Вільні Коростишівського району відкрилась чергова на Житомирщині поліцейська станція, в якій постійно працюватимуть дільничний офіцер, за окремим графіком – інспектор ювенальної превенції і за потреби – група швидкого реагування місцевої поліції.
  Участь у відкритті поліцейської станції у с. Вільні взяли керівник Головного управління Нацполіції в Житомирській області Юрій Олійник, заступник начальника ГУНП Артем Лисогор, представники Управління превентивної діяльності ГУНП, місцевого відділу поліції та Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади.
  Секретар міської ради Наталія Єсипчук розповіла, що це друга у районі, однак перша у Коростишівській ОТГ поліцейська станція.
  – Питання безпеки населення безумовно серед пріоритетів розвитку громади. Перед тим, як зважитись створити у Вільні поліцейський офіс, ми вивчили досвід інших регіонів держави, де вже працюють такі станції. Сподіваємось, що реалізація цього проєкту у нашій громаді сприятиме удосконаленню забезпечення правопорядку й у недалекому майбутньому ми відкриємо ще низку офісів для роботи правоохоронців, – зазначила вона.
  Приміщення поліцейської станції, що відсьогодні діятиме у Вільні, розраховане на постійне перебування тут дільничного офіцера. Його робоче місце відповідно обладнане усім необхідним.   Територія обслуговування – не лише цей населений пункт, але й довколишні майже півтора десятка сіл, в яких проживають до двох тисяч мешканців.
  Інший кабінет поліцейської станції обладнаний спеціально для роботи інспектора ювенальної превенції, який працюватиме тут за графіком. Дитячий куточок оформлений з урахуванням перебування на станції дітей.
За потреби тут працюватиме черговий наряд реагування патрульної поліції Коростишівського ВП ГУНП.
  – Символічно 24 вересня відкрили 24-ту на Житомирщині поліцейську станцію. Приємно, що для керівників місцевої громади питання безпеки населення є важливими. Вдячні їм за ініціативність та підтримку. Переконаний, що правоохоронці, які працюватимуть тут, впораються з викликами і виправдають очікування людей, – прокоментував начальник ГУНП Житомирщини Юрій Олійник.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Будьте з нами: radiokor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *