З професійним святом, працівники ТОВ “Коростишівської паперової фабрики”!

Професійне свято працівників целюлозно-паперової промисловості України святкується щорічно в третю суботу. Цьогоріч, свято відзначають 17 жовтня.

На сьогодні целюлозно–паперова галузь займає вагоме місце в промисловості міста, адже ТОВ «Коростишівська паперова фабрика» функціонує з 1871 року. Головною метою підприємства є динамічний розвиток виробничих потужностей та модернізація виробництва.

З нагоди професійного свята, директор ТОВ «Коростишівської паперової фабрики» Михайло Георгійович Карась, щиро вітає свій колектив  та працівників, які уже на законному відпочинку:

«Прийміть подяку за самовіддану сумлінну працю, відданість своїй професії та вагомий внесок у розвиток Житомирщини й України. Ваша наполегливість і трудові успіхи дуже важливі, бо це величезна відповідальність. Нехай кожен день буде наповнений теплом, дружніми усмішками та мирним небом над головою».

КП “Районна редакція радіомовлення «Коростишівське радіо» приєднується до привітань та бажає здоров’я, успіху, достатку та впевненості у краще майбутнє! А в дарунок звучить музичний подарунок:

Будьте з нами: radiokor.com.ua
Facebook: Радіо Коростишівщини/Korostyshiv NEWS
Instagram: radio.kor
YouTube: Коростишівське радіо
📲 +38068-340-21-96 (telegram)
✉️ radio_kor@ukr.net
📍м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *