День працівників радіо, телебачення та зв’язку!

День працівників радіо, телебачення та зв’язку — професійне свято в  Україні, що відзначається щорічно 16 листопада.

1994 року Укртелерадіокомпанія запропонувала керівництву держави встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників. Саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача Українського радіо, адже за радянських часів це свято відзначалося 7 травня.

Цей день відзначають журналісти, працівники сфери радіо, телевізійники, представники інтернет-ЗМІ, фахівці зв’язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і таких важливих на сьогодні мереж Інтернет-зв’язку.

Засоби масової інформації, газети і журнали (друковані або віртуальні) та програми новин на телебаченні вважаються одними з основних джерел отримання інформації. Особливо важливим є вплив ЗМІ на формування національної свідомості. Відомий фахівець у галузі масових комунікацій Василь Лизанчук зазначає: “…людські спільноти творяться мережами інформаційних комунікацій, через які передається необхідна державно-політична, суспільно-економічна, ідеологічна, історична, етнічна та інша інформація. Національна мережа засобів масової комунікації – це один із “трьох китів”, на якому базується державна самосвідомість, поряд з національною інтелігенцією та національною політичною елітою”.

КП “Районна редакція радіомовлення “Коростишівське радіо” вітає всіх колег — працівників телебачення, радіо та зв’язку зі святом. 

Бажаємо всім нам успіхів та професійного розвитку. Бажаємо бути правдивими та неупередженими, а також робити все у професійному сенсі, задля процвітання нашої рідної України. Для слухачів, глядачів та читачів завжди бути цікавими та гідними своєї благородної справи.

 

Будьте з нами: radiokor.com.ua
Facebook: Радіо Коростишівщини/Korostyshiv NEWS
Instagram: radio.kor
YouTube: Коростишівське радіо
+38068-340-21-96 (telegram)
radio_kor@ukr.net
м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 21

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *