У Коростишеві незручностей стало менше

До КП “Районна редакція радіомовлення “Коростишівське радіо” надійшов лист від мешканки Коростишева:

Шановна редакціє!

Нещодавно в Коростишівському відділенні ощадбанку №10005/078, що по вул. Гагаріна, 2-а,  було встановлено пандус, який полегшує відвідування банку особам із особливими потребами, травмами та матерям з  маленькими дітьми на дитячих візках. Не тільки клієнтам ощадбанку таким чином спрощено доступ, але й відвідувачам сервісного центру Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, який знаходиться  у тому ж приміщенні.

Неодноразово піднімаючи питання перед керівництвом даних установ щодо порушення вимог по доступності до об’єктів соціальної інфраструктури, на сьогодні  висловлюю слова подяки за турботу по фінансуванню та встановленню пандусу. Пандус зручний та відповідає дорожно-будівельним нормативам. Адже, згідно зі статтею 4 ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», діяльність держави у сфері соціального захисту інвалідів полягає, насамперед у «виявленні, усуненні  перепон  і  бар’єрів,  що  перешкоджають забезпеченню прав і задоволенню  потреб,  у  тому  числі  стосовно доступу до  об’єктів  громадського  та  цивільного  призначення, благоустрою, транспортної   інфраструктури,  дорожнього   сервісу, транспорту…».

Приємно зазначити, що в нашому місті, з метою  реалізації  інвалідами  прав  та  свобод  людини і громадянина під час розроблення державних соціальних стандартів та гарантій розширюються можливості врахування їх особливих потреб.

І надалі серед очікуваних результатів по благоустрою міста хочеться бачити динаміку розвитку створення для інвалідів безперешкодного доступу, застосування принципів розумного пристосування та універсального дизайну.

З повагою,

Н.І.Шульга

Немає опису.

Немає опису.

Будьте з нами: radiokor.com.ua
Facebook: Радіо Коростишівщини/Korostyshiv NEWS
Instagram: radio.kor
YouTube: Коростишівське радіо
+38068-340-21-96 (telegram)
radio_kor@ukr.net
м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *