Всеукраїнський флешмоб Ukraine NOW для молоді

Президент України Володимир Зеленський закликає молодь взяти участь у масштабному всеукраїнському флешмобі Ukraine NOW та розповісти про любов до України. Також Президент оприлюднив відео про сучасну незалежну Україну.

  «Переглянув відео про нашу сучасну Україну, про молоді покоління свободи, народжені в незалежній країні. Вільні, красиві, сильні! Це та Україна, у яку я вірю. А погляньмо, в яку Україну вірить наша молодь!» – сказав Володимир Зеленський.

У флешмобі можуть брати участь усі охочі українці віком до 30 років включно та розповісти про любов до України. Переможці отримають можливість зустрітись із Президентом на День Незалежності, у 30-ту річницю України.

Правила участі:
  • записати ролик тривалістю до 1 хвилини (ні секундою більше), у якому поділитися своїми успіхами, розказати та показати, що означає саме для тебе бути українцем і як ти змінюєш життя країни на краще;
  • запостити відео на своїй сторінці у соціальних мережах, або надіслати на пошту ukrainenow.videos@gmail.com;
  • у пості тегнути сторінку Ukraine NOW;
  • поставити хештег #IamUkraineNow;
  • поставити 👍 цьому посту та підписатися на сторінку Ukraine NOW.

За результатами конкурсу журі обере 10 переможців. Надіслати відеоролики для участі в конкурсі можна до 01 березня 2021 року. Крім флешмобу, Володимир Зеленський оприлюднив відео про сучасну Україну:  https://youtu.be/GV0rh4Dcnro

Нагадаємо, що Ukraine now – це наймасштабніша міжнародна маркетингова кампанія українського уряду, яка стартує в 2018 році. Її ціль – сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції та покращити туристичний потенціал. У підготовці до кампанії взяли участь 27 експертів комісії з питань популяризації України у світі. З їхньою допомогою було зібрано максимальну кількість даних і матеріалів, щоб створити бренд, який продемонструє привабливість України для туризму, культурної взаємодії та бізнесу.
Розкажімо всьому світові, якою є Ukraine NOW!
Будьте з нами: radiokor.com.ua
Facebook: Радіо Коростишівщини/Korostyshiv NEWS
Instagram: radio.kor
YouTube: Коростишівське радіо
+38068-340-21-96 (telegram)
radio_kor@ukr.net
м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *