Обрано секретаря та керуючого справами: 1 сесія Коростишівської міської ради

2 грудня 2020 року, на першій сесії (другого пленарного засідання) Коростишівської міської ради восьмого скликання було обрано секретаря  міської ради та керуючого справами.

Заступник міської виборчої комісії Гаяне Ломакіна проінформувала новообраних депутатів про підсумки виборів до Коростишівської міської ради об’єднаної територіальної громади восьмого скликання. Повідомила повноваження новоспечених повірників. Після чого привітала Івана КОХАНА з обранням його на посаду міського голови й вручила посвідчення, побажавши плідної праці на користь громади.

 

Також, Гаяне Юриковна привітала новообраних депутатів  з відповідальною місією та побажала згуртованості, взаєморозуміння та працювати на благо Коростишівської міської територіальної громади. Подальше ведення сесії було передано міському голові.

Вперше натиснули кнопку для голосування більшість новообраних депутатів, при затвердженні регламенту. Після обрання секретаріату, депутати вирішили розглянути тільки два питання, винесених до порядку денного – це обрання секретаря міської ради та керуючого справами. Після чого було створено лічильну комісію у складі: Дідківського Ю.В., голови лічильної комісії, Лукомського М.Ю., заступника та Єрмак Н.П., секретаря, яка  й проводила процедуру таємного голосування.

На посаду секретаря міської ради було запропоновано три кандидатури: Юрій Сарапійчук, Юлія Юзефович та Наталія Нагорна.

За кандидатуру, запропоновану міським головою – Наталію Нагорну, проголосували 12 депутатів із 13. Враховуючи те, що запропонована кандидатура міським головою не набрала необхідної кількості голосів, за поданням,  завіреного підписами 14 депутатів, було внесено  наступну кандидатуру  на посаду секретаря міської ради – Юрія Сарапійчука.  За результатами таємного голосування (15 із 16 депутатів, що зробили своє волевиявлення)  секретарем Коростишівської міської ради обрано  Юрія САРАПІЙЧУКА.  Керуючою справами обрано Оксану ПОЛЄШКО. Новообрані посадовці подякували депутатам за довіру та запевнили працювати на користь  громади.

 

Фотоальбом 1 сесії: https://www.facebook.com/photo?fbid=374467263621122&set=oa.1499823030407755

🔎Будьте з нами: radiokor.com.ua
🌍Facebook: RadioKor|Коростишівське Радіо
📸Instagram: radio.kor
🎥YouTube: Коростишівське Радіо
📲Telegram: +38068-340-21-96
📩radio_kor@ukr.net
📍м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *