СБУ блокувала поставки неякісних харчових продуктів до закладів соціальної сфери Житомирщини

На Житомирщині Служба безпеки України блокувала поставки неякісних продуктів харчування до соціальних закладів регіону, серед яких дошкільні заклади, дитбудинки, лікувальні установи.

За даними досудового слідства, однин із вітчизняних виробників молочної продукції налагодив реалізацію не сертифікованих товарів по всій території України. Встановлено, що лише в 2019 році через фірму-дистриб’ютора на внутрішній ринок потрапило понад 500 тонн недоброякісних продуктів харчування.

WhatsApp Image 2020-12-18 at 08.02.31.jpeg

Крім того, у 2020 році завод через посередницьку структуру уклав низку договорів із комунальними закладами Житомирщини на поставки продовольства на понад 600 тисяч гривень. Ця продукція призначалася, зокрема, для вихованців дитячих закладів та пацієнтів лікувальних установ області.

Ініційовані СБУ експертизи засвідчили грубе порушення переможцем торгів процедури публічних закупівель через подання недостовірних даних щодо якості продукції та невідповідність продуктів харчування вимогам ДСТУ.

У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці провели низку обшуків за місцями розташування виробничих потужностей, складських і офісних приміщень, а також за адресами проживання фігурантів справи у Хмельницькій та Житомирській областях. Під час слідчих дій виявлено майже 3,5 тонн фальсифікату, фінансово-бухгалтерські документи, комп’ютери, печатки та інші докази незаконних оборудок.

Наразі вилучені зразки продукції надіслано на додаткову експертизу.

Тривають слідчі дії.

Викриття незаконної діяльності проводили співробітники УСБУ в Житомирській області спільно з Житомирською обласною прокуратурою.

WhatsApp Image 2020-12-18 at 08.02.42.jpeg

Пресгрупа УСБ України в Житомирській області

🔎Будьте з нами: radiokor.com.ua
🌍Facebook: RadioKor|Коростишівське Радіо
📸Instagram: radio.kor
🎥YouTube: Коростишівське Радіо
📲Telegram: +38068-340-21-96
📩radio_kor@ukr.net
📍м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 21

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *