Правила благоустрою Коростишівської ОТГ

Шановні керівники підприємств, установ, організацій, суб’єкти підприємницької діяльності та жителі міста!
У зв’язку з погодними умовами та ожеледицею в зимовий період, Коростишівська міська рада, в котре нагадує власникам магазинів, кіосків, ларьків, інших торгівельних об’єктів, керівникам підприємств, установ і організацій, а також мешканцям приватних домоволодінь про необхідність проведення робіт по своєчасному прибиранню снігу та льоду на прилеглих територіях, особливо на східцях і тротуарах в зимовий період.
Відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою Коростишівської об’єднаної територіальної громади, затверджених рішенням 33 сесії 7 скликання Коростишівської міської ради від 16.05.2017 №136, обов’язок по вчиненню протиожеледних заходів, прибиранню власних та прилеглих територій приватних домоволодінь, торговельних центрів, об’єктів побутового обслуговування, ресторанного господарства, авторемонтних майстерень, магазинів, ринків, палаток, ларьків, кіосків, інших об’єктів торгівлі в радіусі 10 метрів – покладається на відповідні підприємства, установи, організації, приватних підприємців, громадян, які є власниками або користувачами, вказаних об’єктів.
Посадові особи підприємств, установ, організацій та суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані:
  • забезпечити своєчасне та регулярне прибирання снігу та льоду, не допускати їх накопичення на закріплених та прилеглих територіях;
  • під час ожеледиці посипати прилеглу до власних об’єктів територію речовинами, що виключають ковзання або призводять до танення льоду;
  • територію при вході до будівель або вхідні сходи очищати від льодової поверхні;
  • мати власний необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати металеві або дерев’яні, мітли, льодоруби);
  • мати достатній запас матеріалу для посипання (пісок, шлак) для своєчасного проведення протиожеледних заходів;
  • огороджувати небезпечні для пішоходів, у разі падіння бурульок та снігу з дахів, місця, забезпечувати видалення бурульок з дахів, карнизів та інших елементів будинків.
За порушення Правил благоустрою Коростишівської об’єднаної територіальної громади передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає накладення штрафу на фізичних осіб в розмірі 340-1360 грн. та на юридичних осіб в розмірі – 850-1700 грн.
Крім того, Коростишівська міська рада попереджає, що внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах можливі утворення крижаних бурульок.
Отож, щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть опадати із настанням потепління, переконливо просимо дотримуватися основних заходів безпеки для уникнення травмування.
Будьте пильними та бережіть себе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *