Коростишівська міська рада – учасник проєкту «Школа депутата»

Житомирське РВ АМУ  провело перший урок інформобміну  для депутатів Коростишівської міської ради. Зустріч була присвячена ключовим моментам діяльності депутата місцевої ради: обов’язки та права депутата, Регламент ради та прийняття окремих рішень. Про це повідомив офіс реформ у Житомирському РВ АМУ.

«Аби професійно та ефективно здійснювати депутатські повноваження, підвищити якість роботи ради та прийнятих рішень задля успішного розвитку громади та підвищення рівня життя мешканців Коростишівської громади, ми запропонували проведення таких інформаційних днів для депутатів», – зазначила виконавча директорка Житомирського РВ АМУ Т.Кухарська.

Умовно серію виїзних консультацій фахівців регіонального відділення Асоціації міст України назвали проєктом «Школа депутата». Заняття у школі проводяться лише на запрошення самих «учнів», тематику та тривалість навчань визначають теж самі депутати.

Мета «Школи» – допомогти всім причетним до здійснення самоврядування в нових територіальних громадах подолати труднощі становлення, розібратися у своїх повноваженнях, правах та обов’язках, щоб виконувати свою роботу якісно і результативно на благо громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *