Сас Ганна Василівна: Вони заслуговують пошани


Народилася Ганна Сас 05 липня 1937 року у с. Бабухів на Івано-Франківщині. Закінчила Івано-Франківський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію «Лікар». Після закінчення інституту була направлена на роботу в Коростишівський район. У 1965 році була призначена на посаду лікаря-терапевта Студеницької дільничної лікарні, а з грудня цього ж року переведена у Вільнянську дільничну лікарню на посаду головного лікаря. З 1968 року працювала в Коростишівській центральній районній лікарні  ім. Д.І.Потєхіна лікарем-хірургом, в тому числі 22 роки, з 1983 по 2005 рік була завідуючою хірургічним відділенням.

За період роботи в районі, Ганна Василівна проявила себе працелюбним, дисциплінованим, професійним та відданим справі працівником. Неодноразово підвищувала кваліфікацію у вищих навчальних закладах за спеціальністю «Хірургія». Досвідчений хірург. Мала вищу кваліфікаційну категорію. Користувалася заслуженим авторитетом, повагою колег, керівництва, пацієнтів.

За роки відданої праці, досягнуті успіхи в лікувальній профілактичній роботі Ганна Сас неодноразово відзначалася керівництвом центральної районної лікарні, обласним управлінням охорони здоров’я, районною радою та райдержадміністрацією, Почесна громадянка міста Коростишева.

У 2010 році  відзначена орденом “За заслуги перед Коростишівським районом” та ім’я Ганни Василівни Сас внесено до Книги пошани Коростишівського району.

Вічна пам’ять…

Джерело: Книги пошани Коростишівського району, Коростишівський народний історичний музей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *