Життя коростишівського хлопчика врятували італійські лікарі

«Синочку зробили операцію, він іде на поправку» – з такими радісними новинами до редакції КП «Коростишівське радіо» зателефонувала з Італії  коростишівка Ольга Кукало, мама маленького Сашка.

Декілька місяців тому молода матуся, мешканка міста Коростишева, звернулася до нашої редакції з проханням допомогти врятувати життя її п’ятимісячного сина, який терміново потребував операції за діагнозом: міліарна атрезія, міліарний цироз печінки. На операцію потрібно було більше 2-х мільйонів гривень, що було не під силу звичайній сім’ї.

Клич матері про допомогу зі сторінок редакції “Коростишівське радіо” швидко поширювався на інтернет-платформі. Не тільки коростишівці, а й люди з різних куточків України робили свій благодійний внесок, аби врятувати життя 5-місячного малюка. Відгукнулися на звернення місцевої жительки  й Коростишівська міська влада та меценати.

В першу чергу, розмова з Олею по інтернет-зв’язку  почалася зі слів подяки усім небайдужим, які відгукнулися на материнський крик про допомогу.

Матуся  розповіла, що  сину операцію зробили  в  Італії, донором  була вона сама. Після успішної операції,  Сашко знаходиться на реабілітаційному періоді. Влітку планують повернутися в Україну.

Багато людей писали до редакції  та переймалися долею маленького хлопчика. Від імені мами врятованого малюка Ольги Кукало та її сім’ї й від редакції “Коростишівське радіо” дякую, що Ви не залишаєтеся осторонь чужого горя.

Чужої біди не буває! 

Дякуємо, що Ви з нами: https://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *