Зоозахисники чекають під стінами суду справедливого рішення

Саме зараз, 20 травня 2021 року, біля Коростишівського районного суду   проходить зоозахисна акція “Живодера у в’язницю”.

Місяць тому  Коростишівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом умисного особливо жорстокого поводження із собаками, що призвело до їх загибелі, скоєне  жителем Харитонівки(ч. 3 ст. 299 КК України). Скоєння тяжкого злочину стосовно тварин інкримінують 26-річному чоловіку. Трагічні події, які викликали значний резонанс серед місцевих жителів, сталися у лютому цього року в селі Харитонівської територіальної громади. Страшна подія сколихнула Житомирщину та привернула увагу всіх українців.  До Коростишівської ГО “Права тварин” та місцевих жителів Коростишева та Харитонівки  приєдналися волонтери та зоозахисники з Києва та Житомира.

Основна мета мирного зібрання- не дати можливості обвинуваченому ухилитися від покарання та вимагати справедливого рішення суду та привернути увагу громадськості на гуманне ставлення до тварин.

Справу розглядає Коростишівський районний суд саме сьогодні, 20 травня 2021 року. Пресслужба Житомирської обласної прокуратури раніше інформувала, що санкцією зазначеної статті за скоєний злочин передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Учасники зоозахисної акції чекають під стінами суду справедливого рішення.

 

На зображенні може бути: 3 людини, на відкритому повітрі та текст «A I врятуй мене! кив прот! я хочу жити шкуродера»

На зображенні може бути: стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

Немає опису світлини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *