До Коростишева завітали пластуни

У суботу, 3 липня до Коростишева, вперше, завітали представники національної скаутської організації “Пласт” – КУ Житомирської міської ради “Пластовий молодіжний центр”. У міському парку зручно розмістилися на траві, як діти, так і дорослі. Для дорослих житомирські пластуни провели презентацію про організацію, а для дітей влаштували майстер-класи по в’язанню вузлів, складання-розкладання наметів та цікавий активний відпочинок. Усі були зацікавлені та задоволені.

Що ж означає «Пласт», що він може дати Вашій дитині та нашому місту? Насправді, Пласт – це рух українських скаутів із більш 100-річною історією. Це коло однодумців та патріотів.  Місія  українських пластунів – творити успішну громаду й Україну. І виховання молоді на християнських засадах– найкращий шлях до успіху. Одна з цінностей пластунів – дбати про своє здоров’я. З цим допомагають регулярні піші мандрівки, спортивні змагання та заняття на свіжому повітрі. А пісні й розмови у колі друзів та пригоди – те, що не забувається і дає наснаги на нові досягнення та самовдосконалення. Адже, Пласт – це велика гра, до якої долучаєшся і починаєш жити вільно, переконані наші гості.

Можливо, візит пластунів до нашого міста – це старт того, що у нас створиться свій – Коростишівський осередок пластунів? Спостерігаючи сьогодні за дітьми та дорослими, що з таким захопленням брали участь у презентації організації та майстер-класах, впевнена –  Коростишівському осередку бути!

Фотоальбом за посиланням: https://www.facebook.com/photo/?fbid=488660385535142&set=oa.518622782694801

Дякуємо, що Ви з нами: https://www.radiokor.com.ua/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *