У Коростишівській ЦРЛ відкрито “Школу відповідального батьківства”

Батьківство – це відповідальність за долю дитини, її здоров’я. Кожна сімейна пара, в очікуванні немовляти, прагне отримати якомога більше інформації щодо перебігу вагітності, процесу пологів тощо. І чим ближче термін пологів, тим більше виникає запитань у майбутніх батьків.

На базі пологового відділення КНП «Коростишівська ЦРЛ ім. Д.І.Потєхіна» Коростишівської міської ради відкрито «Школу відповідального батьківства», яку проводить висококваліфікований лікар акушер-гінеколог Володимир КОРБУТЯК.

В процесі відвідування занять майбутні батьки мають змогу отримати кваліфіковані медичні поради та рекомендації,  якісно підготуватися до майбутніх пологів, перших годин та днів новонародженого, грудного вигодовування та догляду за малюком, з’ясувати які зміни відбуваються в організмі жінки. Усі ці поради та рекомендації допоможуть впевненіше почувати себе у такий відповідальний для обох батьків час.

Навіть ті матусі, які прийшли на заняття, уже маючи досвід пологів, змінюють свою думку, що вони, пройшовши цей шлях, все знають. Вони розуміють, що кожна послідуюча вагітність – це зовсім новий досвід народження життя, з новітніми технологіями, що стрімко розвиваються.

Школа для майбутніх батьків допомагає залучити обох партнерів у процесі підготовки до пологів і сприяють тому, що майбутні батьки, в подальшому, формуватимуть гармонійні сімейні відносини, що є запорукою міцної відповідальної щасливої, здорової сім’ї.

Дякуємо, що Ви з нами: https://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *