Поліція застерігає!!! На території громади шахраї!

Напередодні мешканців міста було попереджено про найпоширеніші види шахрайства, які, наразі, розповсюджені на території нашої країни.

Однак, за останній тиждень на території громади зареєстровано три шахрайства та п’ять спроб ошукати осіб.

Так, 18 липня 2021 року, у вечірній час, до мешканки м. Коростишева зателефонував невідомий чоловік, представився лікарем та повідомив, що її онуку необхідно оперативне втручання, на яке потрібні кошти. Через певний час злочинець прийшов додому до жінки та взяв у неї значну суму коштів, після чого пішов у невідомому напрямку.

Два аналогічні випадки сталися 19 липня 2021 року. Шляхом обману та зловживання довірою невідомий чоловік, який відрекомендовувався лікарем екстреної медичної допомоги особисто забирав значні суми коштів ніби-то на проведення операцій та зникав у невідомому напрямку.

Наразі проводяться розшукові заходи, спрямовані на встановлення особи шахрая та його місцезнаходження. Якщо вам відома будь-яка інформація, прохання телефонувати до відділу поліції № 2 Житомирського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області (5-06-40).

Задля уникнення подібних ситуацій варто дотримуватись наступних порад:

  • Завжди перевіряйте інформацію, яку вам говорять по телефону (передзвоніть родичу, якому потрібна операція, або особам, які можуть біля нього знаходитись);
  • Зателефонуйте до лікарні та уточніть чи дійсно ваш родич там перебуває;
  • Зателефонуйте до поліції та повідомте про те, що сталося задля можливості оперативного реагування;
  • Ні у якому разі не піддавайтесь паніці, повідомте шахраю, що особисто приїдете до лікарні для того щоб поспілкуватись із лікарем. У такому випадку вас будуть переконувати, що у цьому немає необхідності і ви зможете зрозуміти, що вас намагаються ошукати.
  • Попередьте своїх батьків та бабусь з дідусями про подібні випадки шахрайства;
  • Ні у якому разі не передавайте кошти невідомим особам, ким би вони не представлялись.

Відділ поліції №2 Житомирського районного управління поліції

ГУНП в Житомирській області

 

Дякуємо, що Ви з нами: https://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *