Коростишівська громада – учасник пілотного проєкту з програмного забезпечення ГІС

28 липня у Коростишівській міській раді відбулася зустріч з представниками компанії ESRI Ukraine  щодо  участі  у пілотному проєкті  з програмного забезпечення ГІС(геоінформаційна система) технологій, який буде представлено в області.

На зустрічі були присутні: заступник міського голови Володимир Мілюхін, керуюча справами виконавчого комітету Оксана Полєшко, секретар ради Євгеній Защипас та представники земельного й архітектурного відділів.

Представники компанії ESRI Ukraine  запропонували на даному порталі напрямки роботи ЖКГ, стратегічні напрямки розвитку громади.

«Ми намагаємося напрацювати такі шляхи, коли вони оптимізують наше управлінське рішення. Даний пілотний проект – це база, на яку ми зосередимся по наповненню якісною інформацією для того, щоб це було публічно. Це всі земельні питання,  питання архітектури та містобудівної кадастрової карти, екологічні питання, створення зон відпочинку. Тобто, це комплексна програма, яка передбачає новий підхід до прийняття управлінських рішень», –  зазначив заступник міського голови Володимир Мілюхін.

Більше про це в аудіо записі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *