Інтерв’ю з Коростишівським випускником – срібним призером Міжнародної олімпіади з інформатики. Відео

Міжнародна олімпіада з інформатики — щорічне змагання з інформатики серед школярів, одна з п’яти міжнародних наукових олімпіад і одне з найбільш престижних змагань з інформатики у світі, вперше, була проведена в 1989 році.

Україна, вперше, взяла участь у Міжнародній олімпіаді з інформатики в 1992 році. Представники від України, традиційно, визначаються за результатами навчально-тренувальних зборів, на які запрошуються школярі, що продемонстрували високі результати на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики.

На 27 олімпіадах, в яких брала участь Україна, 20 медалей здобули українські учасники (останні результати 2020 року). У 2021 році здобуто ще 3 медалі, одну з яких здобув випускник Коростишівського ліцею №2 Костянтин Савчук.

“Олімпіада з інформатики – це, в першу чергу, логіка і головоломка, яку люблять усі” – зазначив срібний призер Міжнародної олімпіади з інформатики – 2021 Костянтин Савчук, випускник Коростишівського ліцею №2, який розв’язав біля 4-х тисяч задач.

З чого все почалося, як працював над досягненням результату такого рівня, кому висловлює вдячність, де навчатиметься наш випускник, а також поради від срібного призера Міжнародної олімпіади з інформатики Костянтина Савчука, у відеорепортажі:

 

Підписуйся на наш YouTube: Коростишівське радіо

та групу в Facebook: RadioKor|Коростишівське Радіо

Дякуємо, що Ви з нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *