Вітання Коростишівського міського голови з Днем Державного Прапора та 30-річчям Незалежності України

Шановні жителі  та гості громади!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та  30-річчям Незалежності України!

День Державного прапора  та  День Незалежності України – це  пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Його барви – блакить неба і зерновий лан, він нагадує наше літо. Його ми маємо берегти і шанувати, як найвищу національну святиню. День Незалежності в серцях українців став новою точкою відліку в житті кожного з нас, дав почуття самоствердження, відчуття волі та суверенності.

З нагоди свят, щиро бажаю вам стабільності, миру та успіхів. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

З повагою, Коростишівський міський голова  Іван КОХАН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *