Коростишівський краєзнавець представив рідне місто на Брусилівській книжковій толоці

10 вересня директор Коростишівського народного історичного музею Володимир Слівінський представив місто Коростишів на літературно-мистецькому фестивалі «Брусилівська книжкова толока”.

«Брусилівська книжкова толока» – це одноденний літературно-мистецький фестиваль пізнавального, наукового та розважального змісту, направлений на популяризацію книжок українських авторів різних жанрів і тематики, залучення населення Брусилівщини, сусідніх об’єднаних територіальних громад, міст і сіл до читання художньої та науково-популярної літератури, а також виховання у школярів любові до книги та читання.

Відомі письменники Житомирщини представляли власні видання, спілкувалися з читачами. У рамках толоки було організовано книжкову виставку-ярмарок, Всеукраїнський поетичний конкурс, за результатами якого визначено 36 лауреатів; лекції та презентації, поетичні читання та інші заходи.

Також під час толоки відбулася презентація книжки Володимира Святненка «Брусилівщина в іменах. Учені».

На фестивалі Володимиру Слівінському, який представляв рідне місто з темою про козацтво Коростишівщини,  подарували книгу Романа Коваля «Житомирщина в боротьбі».

 

Підписуйся на наш YouTube-канал: Коростишівське радіо

та групу в Facebook: RadioKor|Коростишівське Радіо

Дякуємо, що Ви з нами!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *