30 вересня – День усиновлення: Служба у справах дітей Коростишівської міської ради вітає

30 вересня – День усиновлення. Це свято доброти та  милосердя,  яке невипадково збігається з Днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, прийнявши в свої сім’ї дітей, які, при різних обставинах, втратили свої рідні сім’ї.

Шлях батьківства не буває легким. Це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою є посмішки щасливих дітей, які дарують радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Ми щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників. Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, маму і тата. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, щастя та злагоди. Нехай Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваші домівки і ростуть здоровими та успішними ваші діти. Хай щедрість і милосердя ваших душ примножується з кожним днем.

З повагою, служба у справах дітей Коростишівської міської ради

(адреса: вул. Соборна Площа, 18; 2 поверх каб.40,61,62. Тел. (04130) 5-00-28)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *