До уваги жителів Житомирщини! Триває прийом робіт на здобуття обласної краєзнавчої премії імені Миколи Костриці

Про це повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

Так, відповідно до Положення про Житомирську обласну краєзнавчу премію iменi Миколи Костриці проводиться конкурс науково-дослідницьких, науково популяризаторських робіт з питань історії, культури та природи Житомирщини, а також музейних установ, працівників музейних установ за особистий внесок у розвиток музейної справи.

Роботи на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії імені Миколи Костриці можуть подавати досвідчені краєзнавці, музейні установи та працівники, учні загальноосвітніх шкіл, студенти вищих навчальних закладів.

Премія виплачується зa рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на фінансування галузі «Культура», у таких розмірах:

перша премія – двi мiнiмальні заробітні плати, встановлені на 01 січня поточного року;

друга премія – півтори мiнiмальні заробітні плати, встановлені на 01 січня поточного року;

третя премія – одна мінімальна заробітна плата, встановлена на 01 січня поточного року.

Прийом робіт проводиться Департаментом культури, молоді та спорту облдержадміністрації до 01 листопада 2021 року за адресою: м. Житомир, вул. М.Бердичівська, 25, каб. 61.

Довiдки за телефоном: (0412) 47-22-00.

Довідково. Положення про Житомирську обласну краєзнавчу премію імені Миколи Костриці, затверджене рішенням обласної ради від 22.03.2012 №493 3i змінами, розміщене на офіційному вебсайті Житомирської обласної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *