Подяка рятувальникам за врятовані оселі

До редакції КП «Коростишівське радіо» звернулися мешканці  постраждалого, внаслідок нещодавньої пожежі,  чотирьохквартирного будинку в с.Мамрин, що виникла в ніч з 19 на 20 жовтня, щоб передати слова вдячності своїм рятівникам: «… як згадаю ту ніч, мурашки по шкірі. Перед очами ті хлопці, вони бігали, як мурашки. Нажаль, ні імен не знаємо, ні прізвищ наших рятувальників. Усі ми, мешканці цього будинку, вдячні їм, що вони вчасно зробили свою роботу та не дали згоріти трьом прилеглим квартирам…»

Вирішивши особисто передати слова вдячності рятувальникам, я завітала до 20-ї державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Житомирській області та дізналася від диспетчера Тетяни Мельник і начальника караула Ігоря Хівренка про ті події більше:

Завдяки високопрофесійній та оперативній роботі коростишівських вогнеборців у складі: начальника караула Ігоря Хівренка, командира відділення Валентина Левенчука, старшого пожежного рятувальника Олександра Нікуліна, пожежного рятувальника Богдана Синицького, водія Володимира Ярмоленка, старшого водія Андрія Білоцького та диспетчера Тетяни Мельник, було оперативно ліквідовано пожежу та врятовано прилеглі  квартири трьох сімей.

“Біда не вибирає час і місце, до якого ти готовий. В цей момент ти не віриш, що це відбувається з твоєю родиною, з твоєю домівкою…” – сім’ї Літвінчуків, Рябових та Семенюків – мешканці цього будинку, побувавши у центрі жахливих подій, висловлюють вдячність своїм  рятівникам  за їх сумлінну працю, вірність своєму обов’язку та готовність до боротьби з лихом. І бажають їм щастя, здоров’я та якомога менше тривожних викликів. – “Повертайтеся завжди живими та неушкодженими!!!”

Дякуємо, що Ви з нами: Коростишівське радіо

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *