Створюємо ліси разом для майбутніх поколінь. ВІДЕО

В рамках підтримки Програми Президента «Зелена країна» та міжнародної ініціативи Greening of the Planet, 30 жовтня 2021 року пройшла акція «Створюємо ліси разом» по всій  Україні.

Нещодавно Президент України оголосив цілі Програми: за 3 роки висадити 1 мільярд нових дерев, за 10 років збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів.

Цієї суботи до відновлення лісу разом з лісівниками, директором державного підприємства «Коростишівське лісове господарство» Валентином Ейсмонтом, головним лісничим Леонідом Костюком та лісничим Дубовецького лісництва Сергієм Авраменком приєдналися представники  влади Старосілецької територіальної громади, на чолі з сільським головою Олегом Куцаківським,  громадськість та місцеві ЗМІ.

Цього дня садили дерева по всім лісництвам ДП «Коростишівське ЛГ».  Заліснили 13 гектарів та посадили 104000 сіянців лісових культур.  Кожен бажаючий, долучившись до Всеукраїнської акції “Створюємо ліси разом”,  власними руками зробив свій внесок у примноження «зелених легенів» для своїх нащадків.

Більше про це у відео:

 

 

Дякуємо, що Ви з нами: Коростишівське радіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *