Не стримуй добра потребуючому, коли рука твоя в силі зробити його

До редакції “Коростишівське радіо”  звернулася  місцева мешканка з обмеженими фізичними можливостями, щоб передати слова вдячності своїм  благодійникам – працівникам Коростишівського відділення №2 компанії «Нова Пошта», які не залишили її один на один з бідою.

Шановна редакціє!

Одного осіннього дня, отримавши своє поштове відправлення у Коростишівському поштовому відділенні №2 компанії «Нова Пошта», що по вул. Героїв Небесної Сотні, 56, несподівано з’ясувала, що, в результаті проколу гострим металевим предметом, маю спущеним одне з ведучих коліс мого електровізка.
У розпачі, отримавши вперше екстрим такого формату, вмить пошкодувала, що колеса виготовлені не з матеріалу для покришок run-flat, яким не страшні проколи.
Однак на моє stupefaction не розгубилися працівники «Нової Пошти», – діяли швидко та рішуче, в ручному режимі організувавши доставку візка до СТО, де пошкодження було усунуто у найкоротший термін. Ці молоді люди, які, до речі побажали залишитися невідомими, мали чимало клопоту з моїм візком, адже подібні електрокари мають літій-іонні батареї, що збільшують їх вагу, та й знайти майстра з ремонту не відразу виявилося можливим, – потрібні фахові знання влаштування системи даної моделі.
Незабаром я мала змогу спокійно повернутися додому завдяки моїм благодійникам, які готові, не задумуючись, прийти на допомогу з таким завзяттям, по-чоловічому, врешті, навіть відмовившись від винагороди, лише побажавши мені залишатися незмінним користувачем послуг і сервісів «Нової Пошти».

Дорогою міркувалося, що нас визначає те, що ми робимо. Зараз чомусь не вистачає нам шляхетних людей та вчинків. А тут – не стали осторонь, не балансували між роздумами та активними діями, уважно та шляхетно. Вражаюче приємно зустріти таку молодь нашого сьогодення!
Пригадався вислів Т. Джефферсона: «Хочете дізнатися, хто ви? Не запитуйте, дійте! Ваші дії опишуть вас та визначать як особистість».
Також стосовно роздумів над ситуацією, що склалася, маю пропозицію до органів місцевого самоврядування щодо необхідності створення у нашій Коростишівській громаді сервісцентру, так званої соціальної майстерні для дрібного ремонту інвалідних візків з послугою автоевакуатора. Розбудови такої дієвої системи практикуються регіонами нашої країни, хоча зобов’язання по ремонту інвалідних візків покладено на підприємства з післягарантійного ремонту, які зазвичай знаходяться в інших областях. Працюють вони у відповідності з кваліфікаційними вимогами, на умовах перерахування передоплати, при оформленні відповідних звітних документів. Процедура тривала, затягується на непевний строк. А місцевий сервісцентр, з урахуванням нагальної потреби ремонту, дрібних неполадок інвалідного візка і передбачення більших і серйозніших, допоможе у здійсненні незначного ремонту.

Із вдячністю та найкращими побажаннями керівництву Коростишівського відділення №2 компанії «Нова Пошта» за представлені в організації людські ресурси таким чуйним персоналом, таким справжнім, Н.І. Шульга

Дякуємо, що Ви з нами: Коростишівське радіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *