16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Свято встановлено на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв’язку України згідно з Указом Президента України “Про День працівників радіо, телебачення та зв’язку” від 11 листопада 1994 року.

Нині до журналістів та працівників сфери радіо і телебачення долучилися представники інтернет-ЗМІ. Сьогодні в житті держави і в житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації і зв’язку стрімко росте. Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова нашого часу. Наша кропітка праця допомагає людям відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для людських контактів і спілкування.

Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку завжди супроводжують нас у повсякденному житті.  Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, хто відповідально та творчо ставиться до обраної справи – висвітлення подій.

В день нашого професійного свята бажаю  колегам міцного здоров’я, добра й злагоди у сім’ях. Миру та благополуччя вам і вашим сім’ям!

 Бажаю бути правдивими та неупередженими. Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані. Радуйте глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими. Не втрачайте своєї індивідуальності. 

 

З повагою, редактор комунального підприємства “Районна редакція радіомовлення  “Коростишівське радіо” Коростишівської міської ради Надія Меленець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *