Немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни

6 грудня українці відзначають державне свято – День Збройних сил України, встановлене Постановою Верховної Ради України 1993 р.

День Збройних сил України – це, насамперед, свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки їх незламному духу наша країна лишається суверенною незалежною державою. Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни.

За плечима військових Збройних сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над загарбниками. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх патріотів. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.
У цей день також згадаймо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави. Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу. Вони – наші герої і, водночас, – наш біль.
Дякуємо за доблесну службу  військовослужбовцям, учасникам АТО, ветеранам, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів.
Щиро бажаємо нашим захисникам віри у перемогу, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості та незламної сили волі.

Слава Героям! Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *