Де придбати легальну ялинку? Коростишівські лісівники запрошують на ялинковий ярмарок

Новорічна ялинка – прикраса кожного дому. Кожного року перед новорічними святами усі поспішають прикрасити зелену красуню, яка буде наповнювати будинок новорічним настроєм. Тому виникає запитання: “Де придбати легальну ялинку?” Насамперед, у місті на ялинкових базарах та в кожному лісництві лісового господарства.

Цьогоріч лісівники Коростишівського лісгоспу облаштували ялинковий ярмарок на території магазину «Лісовичок», що знаходиться за адресою: 103 км Київ – Чоп. Там ви можете купити ялинку з біркою, випити смачне какао та відчути дух свята.

Саме напередодні новорічних свят, з метою попередження лісопорушень, в ДП «Коростишівське ЛГ» діють рейдові групи для патрулювання зелених насаджень, до складу яких приєднуються працівники національної поліції.

Лісопорушникам слід очікувати значних штрафних санкцій, а саме: за самовільну рубку одного дерева передбачено штрафи від 510 до 1020 грн та нараховується завдана шкода від 544 до 2464 грн.

ДП «Коростишівське ЛГ» звертається до мешканців Коростишевської територіальної громади з проханням повідомляти про незаконні рубки на телефони держлісгоспу та відповідальних осіб держлісохорони. (лісгосп: 5-0248; лісовий відділ 098 273 77 27).

Адреси лісництв ДП “Коростишівське лісове господарство”:

  • Дубовецьке: 103 км Київ – Чоп;
  • Івницьке: с. Івниця, вул. Садова 1-а;
  • Коростишівське: м. Коростишів, пров. Дачний 8;
  • Кропивнянське: с. Кропивня, вул. Лісова 30/2;
  • Смолівське: с. Смолівка, вул. Миру 46.  

Бажаємо усім гарних свят!

Головний лісничий ДП “Коростишівське ЛГ” Леонід Костюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *