На виконкомі: Освітні заклади перейдуть на твердопаливне опалення. ВІДЕО

На черговому засіданні виконавчого комітету Коростишівської міської ради, що відбулося 29 грудня 2021 року, важливим рішенням для освітян та всієї громади стало затвердження проєктно-кошторисних документацій по робочих проєктах «Реконструкція системи теплопостачання з встановленням твердопаливного котла, а саме:

  • ліцею №3 Коростишівської міської ради (м.Коростишів, вул.Назаренка, 16). Загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах складає  1386,398 тис.грн;
  • закладу дошкільної освіти №13 Коростишівської міської ради (м. Коростишів, вул. Володимирська, 3а). Загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах складає  1385,135 тис.грн.;
  • ліцею №1 Коростишівської міської ради (м. Коростишів, вул. Шевченка, 39). Загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах складає 2758.64 тис. грн
  • та затвердження проєктно –кошторисної документації  робочого проєкту «Капітальний ремонт даху приміщення ліцею №3 Коростишівської міської ради ( м. Коростишів, вул. Назаренка,16)». Загальна  кошторисна вартість будівництва в поточних цінах складає  6060,407 тис. грн.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради Ігор Джаман розповів  “Коростишівське радіо”  про ефективність переходу закладів освіти на твердопаливне опалення:

Підписуйся на 🎥YouTube: Коростишівське радіо

У ході засідання керівники комунальних підприємств Коростишівської міської ради: КП “Коростишівська комунальна служба”, МКП “Водоканал” та КП “Коростишівський комунальник” проінформували про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги населенням міста та іншими споживачами. Усі доповідачі  зазначали, що значна кількість населення міста не укладає договорів та належно  не розраховується за надані послуги, що призводить до збитковості комунальних підприємств.

Також, заслухавши відповідних спеціалістів по ряду питань, винесених до порядку денного, виконкомом були прийняті усі, окрім одного – про передачу жилого приміщення за адресою: м. Коростишів, вул. Грибоєдова, 34, кв. 14.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *