На виконкомі: Про встановлення тарифу на теплову енергію на котельні для ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж ім. І.Франка»

Заслухавши інформацію начальника відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради Ігоря Загарії, розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛО УКРАЇНА» від 24.12.2021 №124 та керуючись Законом України «Про теплопостачання» від 02.06.2005 №2633-IV, Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»,  пп. 2 п. «а»  ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради на засіданні, яке відбулося 25.01.2022 року, прийняв рішення встановити товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛО УКРАЇНА» тариф на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії на котельні за адресою вул. Семінарська, 29, м. Коростишів, Житомирської обл. для ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж ім. І.Франка» Житомирської обласної ради у розмірі:

  • 2611,79 грн. за 1 Гкал без ПДВ,
  • 3134,15 грн. за 1 Гкал з ПДВ.

А також рекомендував товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛО УКРАЇНА»:

  • ввести в дію тариф розпорядчим документом по підприємству;
  • повідомити споживачів послуг про зміну тарифу згідно з частиною 5 ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»;
  • проводити перерахунки розміру плати за послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості в порядку, визначеному договором.

Підписуйся на 🎥YouTube: Коростишівське радіо

Також у рішенні зазначено, що відповідальність за достовірність наданої інформації про розрахунок вищезазначеного тарифу покладається на ТОВ «ТЕПЛО УКРАЇНИ». Та вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Коростишівської міської ради №325 від 27.10.2021 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *