На сесії: Про вилучення земельних ділянок

 

Заслухавши інформацію начальника відділу земельних відносин та екології міської ради Геннадія Хом’якова, на ІІ пленарному засіданні 18 сесії Коростишівської міської ради VІІІ скликання, що відбулося 28.01.2022 року, депутати прийняли рішення:

  • вилучити частину земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0800 га по вул. Шевченка,14 в м.Коростишеві, цільове призначення – для виробничих потреб, яка перебуває в постійному користуванні Публічного акціонерного товариства «Пересувна механізована колона №9», місцезнаходження: 12501, м. Коростишів, вул. Шевченка, 14, для подальшої передачі в постійне користування земельної ділянки Комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Коростишівської міської ради;

 

  • вилучити земельну ділянку, площею 3,3416 га, по вул. Грибоєдова, 37 в м. Коростишеві, цільове призначення – для виробничих потреб, яка перебуває в постійному користуванні Приватного акціонерного товариства «Коростишівське АТП 11842», місцезнаходження: м.Коростишів, вул. Грибоєдова, 37, для інших потреб, а саме: для подальшого поділу та передачі в користування на умовах оренди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *